שוחררה הפריצה עבור Apple TV 4 בגרסאות 9.1-10.1

 

לפני יומיים שוחררה הפריצה החדשה לגרסאות 9.1-10.1 של הסטרימר Apple TV 4. הפריצה, שעונה לשם LiberTV, שוחררה ע"י ההאקר יונתן לוין. כל הפרטים על הפריצה בהמשך.

נכון לעכשיו, הכלי תומך בגרסאות 10-10.1 כולל של מערכת ההפעלה tvOS, אך יתמוך גם בגרסה 9.1 בעדכון מאוחר יותר שדורש תיקון באג מסוים שאינו מאפשר זאת. גרסה 10.1.1 אינה נתמכת בפריצה זו.

 

הפריצה הינה פריצה חצי קשורה, כלומר יש לבצע את תהליך הפריצה כל הפעלה מחדש של הסטרימר. עם זאת, לעומת מכשיר iOS תכונה זו פחות בעייתית, זאת משום שרוב האנשים משאירים את ה- Apple TV דלוק כאשר הוא אינו בשימוש ולעיתים נדירות בלבד מנתקים או מחדשים את פעולתו.

 

הפריצה אינה כוללת סידיה, מכיוון שזה דורש את התערבותו של סאווריק ("Saurik") – מייסדה של סידיה, אך תאורטית יכולה להפעיל אותה. זאת אומרת, הפריצה יכולה להכיל תשתית של סידיה עבור טוויקים וערכות נושא, אולם לוין לא עבד על זה באופן אישי.

 

LiberTV יכולה להשבית את האפל TV בעדכונים אוטומטיים כאשר היא מותקן. עם זאת, גרסה זו בהחלט ראויה לשבח ותאפשר ללמוד הרבה על אופן הפעולה הפנימית של Apple TV ו- tvOS. זוהי למעשה בסופו של דבר המטרה העיקרית בפיתוח הכלי. אם ברצונכם לנסות את LiberTV אתם יכולים להוריד אותו מכאן.iphoneapp_big

כיסוי+לאייפון+5 (2)

הצטרפו אלינו וקבלו את החדשות החמות מעולם האייפון, הסידיה האפליקציות ישירות לפייסבוק, והטוויטר.

 
 

סידיה ישראל פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

נושאים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.