ראשונים ברשת | אפל מאפשרת לאתרי איטנטרנט כבר עכשיו להפעיל את הבאנרים החכמים!

חדשות

כפי שאתם יודעים או לא יודעים, עם הכרזת גרסה 6 הכריזה אפל על מגוון חידושים שיבואו איתה, בינהם היה ניתן למצוא את הבאנרים החכמים, אנחנו כמובן לא נפספס שום פרט, גם לא הקטן מכולם ולכן הלכנו מיד לבדוק את הנושא!

לאחר בדיקה קצרה בגרסאת הבטא הראשונה והשנייה אפל לא איפשרה עדיין לאתרי האינטרנט להציג את הבאנרים החכמים, הסיבה לא ידועה אבל עם יציאת גרסה 6 בטא 3, כפי הנראה אפל אפשרה את הצגתם, בדפדפן הספארי!

– אז מה זה בעצם ״באנרים חכמים״? –
באנר חכם זה באנר שמוצג בדפדפן הספארי המובנה, באנרים אלה הם באנרים שאתרי אינטרנט מציגים, הם יכולים להציג קישורים להורדת אפליקציות מהאפסטור, שירים מהאייטונס ואם האפליקציה מותקנת זה יוכל לשלוח אותך לאפליקציה ישירות מהדפדפן!

לבינתיים אין הרבה אתרים שתומכים בזה יותר נכון כמאט אין אתרים שתומכים באפשרות הזאת, אך אני ראיתי שני אתרים שתומכים בזה, האתרים הם:
m.yelp.com – אני אישית לא ראיתי שהוא תומך אך כשטפלנו הציגה את האפשרות בכנס ה-WWDC היא הראתה את האתר הנ״ל ואמרה שהוא יהיה בין הראשונים שיתמכו בבאנרים.
app-score.com – מי שנמצא על הבטא 3 מוזמן להיכנס לאתר הנ״ל שם תוכלו לראות בעמוד הראשי את הבאנר החכם, אשר יוביל להורדת אפליקצית האתר app-score למי שהיא מותקנת יוכל להיכנס אליה ישירות מהאתר על ידי לחיצה על open/פתח.

נו אז מה אתם חושבים? האם הבאנר החכם סתם מיותר או שזה רעיון גאוני? ספרו לנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

18 − 1 =